Erkek Giyimde 2018 Spor Trendleri

 Erkek Giyimde 2018 Spor Trendleri
Okunuyor Erkek Giyimde 2018 Spor Trendleri

 

Spor salonlarında, pistlerde ve antrenmanlarda aktif spor yaparken kullanılan kıyafetler, rahatlıklarının yanı sıra tasarımcıların da yaptığı katkılarla son yıllarda oldukça ön planda. Sokak modasından, sinema ve video kliplere dek tüm ünlü isimler, erkek spor giyim dünyasına ait parçaları başarıyla kullanıyor. Bu durum hem moda dünyasına hem de günlük şıklık arayışındaki erkeklere ilham kaynağı oluyor.

Takım Elbiseye de Yakışır, Günlük Kıyafetlere de: Teknik Spor Ayakkabılar!

 

Hem klasik takım elbise giyilen iş yerlerinde, hem de daha casual kıyafetlerin tercih edildiği ofislerde en çok karşımıza çıkan erkek spor giyim parçası kuşkusuz ayakkabılar oluyor. Deri ayakkabıların tekdüzeliğinden uzak, çılgın tasarımlardan nötr renklere uzanan geniş bir yelpazeye sahip spor ayakkabılar erkekler tarafından sıkça tercih ediliyor. Ünlü markalara ait bu ayakkabıların hafızalı tabandan ultra hafif olmasına dek birçok teknik özelliği de bulunuyor. Siz de takım elbise ile teknik ve rahat spor ayakkabılarınızı bir arada kullanmak isterseniz Nike gibi büyük markaların tek renge ya da nötr renklere sahip modellerini, koyu renk, slim-fit kesime sahip kumaş pantolonlarınızla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

 

Günün Her Saatine Uygun; Özel Dikim Eşofman Altları!

 

Eşofman altları, 2018 erkek giyim modasına hakim olan spor trendlerinin belki de en iddialısı. Özel dikim gibi görünen, bileklere doğru daralarak ayakkabının biraz üzerinde sona eren bu eşofman altlarını günlük hayata uyarlarken oldukça dikkatli davranmak gerekiyor. Tamamen salaş ve özensiz bir görüntüye engel olmak, şıklığı ve rahatlığı aynı anda yaşamak için eşofmanınızı kombinleyeceğiniz diğer parçaların resmi bir havaya sahip olması önemli. Uzun ceketler, trençkotlar, fularlar ve pamuklu süveterlerle kombinlenince son derece şık bir görüntü vadeden eşofman altları için Adidas gibi dar kesim eşofman altı seçenekleri sunan markalara göz atabilirsiniz.

 

Şık ve Rahat; Her Kombinde Yer Bulabilecek Track Ceketler!

 

Erkek giyim günlük kıyafet tercihleri arasında sayılan boydan boya fermuarlı track ceketler, iş hayatındaki kombinlerde de sıklıkla kullanılmaya başlanan spor giyim parçaları arasında yer alıyor. Çok renkli track ceketler nötr renkte kumaş pantolonlarla kombinlenebilirken, tek renge sahip ceketler spor ayakkabıların da eşlik ettiği slim-fit kumaş pantolon ve yine aynı kesime sahip gömleklerle birlikte rahatlıkla kullanılabiliyor. Kapüşonlu track ceketler ise takım elbiselerin ya da blazerların içinde fermuarı açık ya da tamamen kapalı bir şekilde kullanılarak erkeklerin kıyafetlerini zenginleştiriyor. Track ceketleri iş hayatına uyarlarken fazla hareketli olmayan ayakkabıları tercih etmek de önem taşıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın